Zväčšenie poprsia

Zväčšenie poprsia

S potešením Vám oznamujeme !
Firma Allergan, najvýznamnejší výrobca
prsných implantátov na svete s cerftikátom
FDA s doživotnou zárukou prsných implantátov,
si vybral práve NAŠU kliniku, aby sme
EXKLUZÍVNE používali práve implantáty
firmy Allergan na Slovensku.
Profesionalita, kvalita, dostupnosť a najmä
Vaša spokojnosť, je našim prvoradým cieľom.

Tešíme sa na Vás.


Zväčšenie pŕs /augmentácia/ je jedným z najobľúbenejších s tiež najviac vykonávaných zákrokov plastickej chirurgie poslednej doby. Ženy na clom svete premýšľajú o zväčšení svojich pŕs, o estetických a emocionálnych aspektoch tohto zákroku a o tom, že rozhodnutie, či mať alebo nemať implantáty, je veľmi dôležité. 
Preto chceme, aby ste sa rozhodovala pohodlne a s istotou a bola plne informovaná o všetkých možnostiach týkajúcich sa Vás, Vašich pŕs a samotnej operácie.

Objednajte sa na konzultáciu, na ktorej Vám podrobne vysvetlíme detaily zákroku aj ako sa starať o prsia po operácii. Vyberieme pre vás vhodné implantáty. Naši plastickí chirurgovia sú Vám denne k dispozícii.

Používame značkové implantáty firmy Mentor a Natrell od firmy Allergan.
Spoľahnite sa na našu dlhoročnú kvalitu v oblasti plastickej chirurgie. Pripravte sa s nami na Váš vytúžený deň s novým, krajším dekoltom. Pokiaľ preferujete inú značku implantátov, radi vyjdeme v ústrety Vašim požiadavkám. Zabezpečíme Vám bez problémov Vami preferovanú značku.

Výber je na Vás

Ženy uvažujú o zväčšení pŕs z mnohých osobných dôvodov, ako sú:

- tvarovanie pŕs
- zmena veľkosti pŕs
- vyplnenie poklesnutých pŕs /napr. pri dojčení/
- vyrovnávanie rozdielnej veľkosti alebo tvaru pŕs /asymetria/

Pretože je každá žena iná, má iné priania a potreby, existuje v dnešnej dobe mnoho možností a typov implantátov. 
Podstúpiť augmentáciu pŕs je veľmi osobné rozhodnutie, rvonako ao výhody z toho prameniace. Veľa žien hovorí, že sa im vďaka zákroku výrazne zvýšilo sebavedomie, osobní spokojnosť, duševná pohoda a cítia sa spokojné so svojim vzhľadom.

Poznajte svoje prsia

Prsia sú tvorené tukovým tkanivom, mliečnou žľazom, milekovodmi, lymfatickými cestami, žilkami a nervami, to všetko je na povrchu pokryté kožou. Pod prsiami sa nachádza veľký prsný sval.
Prsný implantát môže byť vložený buď pod prsnú žľazu alebo čiastočne pod prsný sval, záleží na hrúbke Vašej prsnj žľazy a jej dostatočného množstva, aby mohla adekvátne prekryť vložený implantát. Tvar prsníka ovplyvňuje elasticita kože, rovnako ako tukové tkanivo, ktoré prsníku dodáva i mäkkosť.
Mladé prsia obsahujú viac mliečnej žľazy a menej tuku a preto sú pevné. Mliečna žľaza však postupne ustupuje tukovému tkanivu, ktoré je omnoho menej pevnejšie a to postupom času vedie k ochabovaniu pŕs. Tvar pŕs rovnako ovplyvňuje tehotenstvo a dojčenie. S postupujúcim vekom na Vaše prsia pôsobí i zemská gravitácia, ktorá má na svedomí, že horná časť Vašich pŕs bude časom "prázdnejšie" a prsia ešte viac poklesnú.

Čo je prsný implantát ?

Pretože je každá žena iná a má iné priania, boli vyvinuté rôzne typy implantátov, ktoré odpovedajú ich líšiacim sa potrebám.
Prsný implantát sa skladá z pružného silikónového obalu, ktorý je vyplnený silikónovým gélom alebo fyziologickým roztokom. Tvar implantátu môže byť buď okrúhly, alebo kvapkovitý /tzv. anatomický/, s hladkým alebo textúrovaným povrchom a samozrejme veľkou škálou profilov a veľkostíVďaka týmto možnostiam môžete docieliť výsledky, ktoré si prajete.

Náš chirurg Vám povie viac o rôznych typoch implantátov a pomôže Vám vybrať pre Vás ten pravý.

Informujte sa na: 02 206 206 90 , info@victoria-regia.sk

A TERAZ HORÚCA NOVINKA
IMPLANTÁTY POLYTECH - TO NAJLEPŠIE PRE VAŠU KRÁSU


V živote ženy hrá tvar, veľkosť a zdravie jej poprsia dôležitú rolu. Krásne prsia zvyšujú jej sebavedomie. V dnešnej dobe existujú rôzne možnosti reonštrukcie poprsia, korekcie tvaru ako i augmentácie /zväčšenie poprsia/
Spoločnosť Polytech Health and Aesthetics vyvinula prsné implantáty pokryté mikropolyuretánovou penou /Microthane/. Podľa najmodernejších poznatkov sú tieto implantáty najlepšou voľbou z hľadiska bezpečnosti a pohodlia každej ženy.
Existujú štyri základné modely implantátov, ktoré sú dostupné v rôznych veľkostiach, profiloch a s rôznymi povrchmi /potiahnutým mikropolyuretánovou penou, ktorá si pamätá tvar, textúrovaným a hladkým/
V prípade prasknutia puzdra implantátu poskytuje firma Polytech Health and Aesthetics, poskytuje celoživotnú záruku na výmenu prsného implantátu. 

 

Celková cena za operáciu je 1550 Eur, vrátane anestézy.

V cene nie je zahrnuté:

pooperačná podprsenka /nutná/.......................100 Eur
implantáty /pár/.............................................od 500 Eur
hospitalizácia /nie je nutná/...............................200 Eur

 

Iveta, 43 rokov, Bratislava

Dlho som váhala či impalntát áno alebo nie. Až konzultácia na klinike Vicotria Regia s pánom doktorm Zacharom, ma presvedčila, a absolvovalo som úspešne tento zákrok.
Mám dve deti a po dojčení moje prsia ochabli. 
Dlho som sa nevedela zmierit s týmto stavom a mala som aj veľké obavy z operácie.
Chvalabohu operácia dopadla nad moje očakávania a momentálne som veľmi šťastná žena.

Mimi, 26 rokov, Trnava

Veľmi pekne ďakujem celému tímu Victoria Regia. 
Som fittneska a je rpe mňa veľmi dôležité ako prezentujem na súťažiach svoje telo.
Po operácii na klinike VR sa mi môj profesionálny život zmenil. 
Zo srdca Vám veľmi pekne ďakujem.

Objednajte sa na osobnú konzultáciu.
Lekár vám vyberie vhodné implantáty  a dôkladne vás informuje o priebehu zákroku,
rekonvalescencii a pooperačnej starostlivosti.
K tejto operácii sú potrebné interné predoperačné vyšetrenia,ktoré je možné
absolvovať na našej partnerskej klinike.

Operácia - čo by ste mala vedieť
Príprava na operáciu
Pred stanovením samotného termínu operácie si musí byť chirurg istý, že ste úplne zdravá, dobre informovaná a máte realistické očakávania výsledku, ďalej rozumiete prípadným rizikám a pooperačnému režimu.
Je rovnako veľmi dôležité, aby bol Váš chirurg oboznámený s Vašimi požiadavkami na veľkosť implantátu. Pred samotným zákrokom Vás musí premerať a nakresliť na Váš hrudník orientačné značky.
Chirurg tiež na základe Vašich telesných proporcií rozhodne o umiestnení implantátu. Ten môže byť vložený čiastočne alebo úplne pod veľký prsný sval /submuskulárne/ alebo na sval pod prsnú žľazu /subglandulárne/.

Chirurgické incízie
Chirurg má tri možnosti rezu

1/ Inftramammárny. Rez je vedený v podprsnej rýhe. Tento spôsob je najrozšírenejší.
2/ Periareolárny. Rez je vedený po línii dvorca v okolí bradavky.
3/ Transaxilárny. Rez je vedený v podpaží

Po operácii

Niekoľko prvých dní po operácii je starostlivosť o prsia jednoduchá, nemali by ste sa umývať ani kúpať, mala by ste nosiť podpornú bandáž alebo podprsenku. Akonáhle Vám budú odstránené stehy, lekár by Vám mal ukázať, ako jemne masírovať jazvy i prsia krémom alebo telovým mliekom, ktoré Vám sám odporučí, aby nedochádzalo k vysušeniu pokožky.

Uvedené odporúčania sú len všeobecné. Každá žena je iná a preto by ste mala so svojim lekárom alebo lekárnikom konzultovať použitie lokálnych liečív, ako napr. steroidov na prsiach po operácii.

Ak hodláte podstúpiť nejaké vyšetrenie alebo operáciu pŕs, mala by ste lekára alebo ošetrujúci personál informovať o tom, že máte prsné implantáty.

Odporúčame Vám u seba neustále nosiť pas pacientky, ktorý dostanete po operácii, aby v prípade nehody /napr. autonehody/ bol zasahujúci lekár informovaný.