Zväčšenie penisu

Zväčšenie  penisu


Novinka pre pánov. Informujte sa na našej klinike. 
Zväčšenie penisu je  veľmi žiadaná procedúra, bezbolestná , efekt viditeĺný hneď .
Objednajte sa na konzultáciu.
 

Zväčšenie penisu

Ide o neinvazívny zásah do organizmu, robí sa ambulantne a trvá od 30 do 100 minút. Zákrok podstupujú muži, ktorí nie sú so svojou „výbavou“ spokojní. Nie je to však nič zvláštne ani zahanbujúce. Sme tu preto, aby sme im pomohli.

Samotnému zákroku predchádza vstupná konzultácia, ktorej súčasťou je zdravotná anamnéza, odbery krvi a vyšetrenie. Pacienti musia byť zdraví bez interných ochorení, ischemickej choroby srdca, bez cukrovky... Zákrok je v podstate jednoduchý. Robí sa v lokálnej anestézii, keď sa v prednej časti penisu napichá dookola vylepšená kyselina hyalurónová.

Následne dôjde k zhrubnutiu. Materiál sa dá ešte tvarovať, ale nie je to nutné, Existujú však aj isté riziká ako pri každej operácii. Zápaly sa nevyskytujú, keďže pacient preventívne pred zákrokom a nejaký čas i po ňom užíva antibiotiká.

Základná cena pri 1. aplikácií je 1.900 €. Pri ďalších aplikáciach je cena už nižšia od 500 do 1.000 eur, to však závisí od množstva materiálu, ktorý sa do penisu aplikuje. Po operácii by sa orgán nemal funkčne používať dva až tri týždne. Materiál sa vstrebáva, takže ak pacient nie je spokojný, nemusí s tým žiť po celý život. Na druhej strane je možnosť opakovaného dopichnutia malého množstva látky, aby sa efekt zachoval.