Zoštíhlenie tela

Zoštíhlenie tela

Ošetrenie celého tela je rovnako dôležité ako ošetrovanie pleti vašej tváre. Vďaka nemu získa vaša pokožka zamatovo jemný a vláčny povrch, bude dokonalo hydratovaná a zdravá. Na klinike Victoria Regia vykonávame všetky typy telových procedúr, vrátane zákrokov určených na zoštíhlenie vašich kriviek.


Lymfatický systém vám naštartujeme pomocou endomasáže , vďaka ktorej sa urýchli odvod vody a toxínov, spevnia sa tkanivá, prečistí pokožku, a aj tým ju výrazne zlepší. Okrem spomenutých procedúr vykonávame aj rádiofrekvenciu určenú na vypnutie pokožky, obnovu buniek a zlepšenie krvného obehu.

PP Therapy 
Pomocou účinnej látky  phosphocol Vám rozpustíme neželaný tuk aj na menej dostupných miestach. Už sa viac nemusíte trápiť! Tukové vankúše , ktoré Vám prekážajú na brušku, podbradku, chrbte , bokoch ,alebo stehnách účinne odstránime špeciálnou procedúrou PP Therapy  Pre ľudí s miernou nadváhou či náročnejšími partiami. 

SLIMLIPO - PRAVÁ LASEROVÁ LIPOSUKCIA 
Laserová liposukcia SlimLipo je nadštandardný zákrok plastickej chirurgie vykonávaný pomocou lasera SlimLipo, ktorým vám odstránime nežiadúci tuk kdekoľvek na tele v priebehu 2 až 3 hod.
 

Pre dosiahnutie želaných výsledkov je dobré procedúry niekoľkokrát opakovať a dodržiavať zvýšený pitný režim (3 l tekutín denne). Niektoré ošetrenia nie sú vhodné pre tehotné ženy. Preto je potrebné, aby ste túto skutočnosť oznámili našim terapeutom už pri prvej návšteve.

Zákroky telového ošetrenia sú veľmi účinné pre naštartovanie vášho prirodzeného metabolizmu a na zlepšenie celkového vzhľadu vašej pokožky. 

Navštívte nás  a my sa o vás postaráme! 
V príjemnom prostredí a s milým kolektívom vám zaručíme kvalitne vykonanú prácu a s tým spojenú vašu spokojnosť.  

   info@victoria-regia.sk

Neboli nájdené žiadne záznamy.
PP therapy                      už od     300 € 
Slim Lipo                         už od  1 400 €
Neboli nájdené žiadne záznamy.