SlimLipo - pravá laserová liposukcia

SlimLipo - pravá laserová liposukcia

Laserová liposukcia SlimLipo je nadštandardný zákrok plastickej chirurgie vykonávaný pomocou lasera SlimLipo, ktorým vám odstránime nežiadúci tuk kdekoľvek na tele v priebehu 2 až 3 hod.


Laserová liposukcia SlimLipo je nadštandardný zákrok plastickej chirurgie vykonávaný pomocou lasera SlimLipo, ktorým vám odstránime nežiadúci tuk kdekoľvek na tele v priebehu 2 až 3 hod. Video1  Video2  
 Informujte sa na čísle:  0905 590 590
 

Prvé SlimLipo na Slovensku. Máme za sebou stovky realizovaných zákrokov a spokojných klientov.

Klasické odsávanie tuku je vysoko invazívne a vykonáva sa kovovými kanylami v celkovej anestézii. Rádiofrekvenčnou liposukciou sa zas nedosahujú požadované výsledky. Na odstránenie tuku laserom SlimLipo však stačí lokálne znecitlivenie a výsledok je viditeľný hneď po zákroku, pričom pokožka ostáva pevná a napnutá. Odsaté tukové tkanivo sa už neobnoví.

Princíp procedúry SlimLipo spočíva v tom, že laser sa absorbuje v tukových bunkách, čím ich roztopí. Zničí až 10-násobne viac tukových buniek. Toto vysoko účinné a bezbolestné odstránenie tuku sa dosiahne vďaka vlnovým dĺžkam laserového lúča, ktoré boli výskumom presne špecifikované - 924 nm na tuk a 975 nm na spevnenie pokožky.

 

Trvalé výsledky
 

Veľkou výhodou odsatia tukových buniek je, že v oblasti, z ktorej boli tukové bunky odsaté, sa už nehromadí tuk ani v budúcnosti. Toto je spôsobené faktom, že počet tukových buniek sa v priebehu života takmer nemení, mení sa však ich veľkosť, čo má za následok priberanie alebo strácanie na váhe. Keď sú raz tukové bunky z nejakej oblasti tela odstránené, nedochádza už viac k tvorbe tukovej masy v tejto oblasti.
 

Prečo sa rozhodnúť pre SlimLipo vo Victoria Regia?

My vo Victoria Regia sme radi, že vám môžeme ponúknuť tento maximálne účinný zákrok. Patríme medzi najlepších špecialistov na SlimLipo v strednej Európe. Pracujeme so SlimLipo od roku 2011 a máme 20 ročné skúsenosti v obore plastická chirurgia.

Pre informácie o cene liposukcie metódou SlimLipo si pozrite náš cenník. Nezabúdajte však, že vám neponúkame len samotný zákrok. My vo Victoria Regia vám vrátime sebavedomie a radosť z dokonale a trvalo vytvarovaného tela.

Priebeh laserovej liposukcie SlimLipo

  • Pred zákrokom je potrebná konzultácia s našim plastickým chirurgom. Na konzultácii si objednáte termín zákroku.
  • Samotná procedúra trvá len 2 až 3 hodiny.
  • Ošetrované partie sú počas zákroku lokálne znecitlivené, takže nič necítite. Priebeh je bezbolestný a málo invazívny.
  • Za pomoci lasera SlimLipo vám šetrne odstránime prebytočný tuk.
  • Laser preniká do podkožia mikrorezom, takže nie je potrebné žiadne šitie. Mikrozárez sa zacelí do 24 hodín.
  • Za pomoci lasera SlimLipo vám nielen odstránime neželaný podkožný tuk, ale vám aj vypneme pokožku.
  • Počas zákroku sa nenarušuje podkožie, takže nevznikajú deformácie ako pri bežných liposukciách.
  • Procedúra je maximálne bezpečná.
  • Po zákroku odchádzate bez problémov domov.

 

Máte otázky? Kontaktujte nás telefonicky na  0905 590 590, alebo sa objednajte na konzultáciu. Ipodrobné info k cenám nájdete v našom cenníku

 

Neboli nájdené žiadne záznamy.
Pred každým zákrokom je nutná osobná konzultácia,
pri ktorej vám lekár okrem ceny , povie všetky dôležité
informácie k zákroku.
K laserovej liposukcii sú potrebné základné krvné testy.