RETINOLOVÝ PEELING

RETINOLOVÝ PEELING

MÁME MEDZI PRVÝMI !

Retinolový peeling ProSystem spoločnosti Neostrata je ďalsím výrobkom, ktorý dopĺňa vysokoúčinný povrchový peeling založený na alfa-hydroxykyselinách/AHA/ určený pre použitie kožným lekárom-špecialistom. Omladzujúci peeling obsahuje 20% až 70% kyselinu glykolovú a dva špeciálne zamerané účinné peelingy – čistiaci peeling/Clarifying/ a rozjasňujúci peeling/Brightening/, ktoré boli vytvorené na riešenie špecifických problémov pleti.
Výsledkom je hladšia, zdravšia, mladistvo vyzerajúca rozžiarená pleť.

Retinol /doporučujume pre vek 50+/
Odporúčané: 2-4 ošetrení
Odstup: 6-8 týždňov
1 ošetrenie: 85 Eur


Retinolový peeling ProSystem spoočnosti Neostrata je povrchový peeling vhodný pre všetky tipy pletí. Obsahnutý retinol, Aminofil a NeoCitriate redukuje jemné ryhy, vrásky, zvädnutosť pleti a jej nerovnomerné sfarbenie a veľkosť pórov a pleť rozjasňuje. Vhodný je pre mierne až stredne ťažké nedokonalosti pleti podľa rozhodnutia lekára. Peeling bude pravdepodobne viesť k 2-4 dňovému viditeľnému olupovaniu pleti. Samozrejme sa dá používať aj na pleť so sklonom k tvorbe nedokonalostí.

Tento moderný peeling obsahuje 3% retinol a omladzujúci retinolový komplex, ktorý sa používa na abráziu pleti a zlepšenie vzhľadu malých vrások a rýh, aby sa dosiahla väčšia elasticita a pevnosť pleti, rozjasnila a zjednotila sa farba pleti. Obsah Bisabololu pomáha na upokojenie pokožky.

cena jedného ošetrenia  55 eur