Referencie


Klinika Victoria Regia sa tento rok stala partnerom OTO osobnost' televíznej obrazovky.

reklamný spot OTO 2017


http://supermama.joj.sk/supermama-archiv/2013-01-21-supermama.html

Victoria Regia jednička na zoštíhlenie

Victoria Regia jednička na zoštíhlenie

Momentálne na Slovensku je Victoria Regia jedinou klinikou, ktorá vlastní najlepší a najdokonalejší laserový prístroj na svete SlimLipo. Tento prístroj má jedinečnú schopnosť- zbaví vás tuku rýchlo a účinne a k tomu vám aj vypne pokožku. Môžete chcieť viac?

Samozrejme procedúra nie je lacná, ale ak si prerátate koľko času a námahy investujete do chudnutia a neustály kolobeh chudnutia a priberania vás unavuje, stojí to za to. Bežné liposukcie sú oproti tejto metóde zastaralá záležitosť a veľký rozdiel je práve vo výsledku.

Všetky bežné liposukcie sa riešia spôsobom, ktorý zanecháva na povrchu nerovnosti, deformácie a dlhú rekonvalescenciu.

VIAC NA:
http://ozene.zoznam.sk/cl/10161/260344/Victoria-Regia-jednicka-na-zostihlenie

Plníme Vaše sny o krásnom tele

Plníme Vaše sny o krásnom tele

05.10.2011 10:28Victoria Regia exkluzívna estetická medicína prekvapila na trhu novinkou na zoštíhľovanie a formovanie postavy laserom SlimLipo. Pomocou lasera SlimLipo Vás na počkanie zbavíme množstva nepoddajných tukových buniek. Výsledok - ploché bruško, štíhle stehná a krásny zadoček.
Čo je SlimLipo?

Najrýchlejší a najúčinnejší laser na svete. Vyvinula ho firma Palomar a je jediným laserom, ktorý efektívne ničí tukové bunky a dokonca spevňuje a vyhladzuje pokožku.

Čím je výnimočný SlimLipo, že predstihuje ostatné konkurenčné lasery?

Má optimálne vlnové dĺžky, ktoré firma Palomar vyvíjala 6 rokov. Vlnovú dĺžku 924 nm, ktorá intenzívne topí tuk a vlnovú dĺžku 975 nm, ktorá spevňuje tkanivo. Victoria Regia ako jediné zariadenie na Slovensku vlastní tento výnimočný stroj.

Ako prebieha laserová liposukcia SlimLipo?

Zoštíhlenie pomocou SlimLipo je skutočne rýchle, trvá cca 2 hodinky, je bezbolestné, málo invazívne, hneď po zákroku odchádzate domov, nevyžaduje si hospitalizáciu ani špeciálne sledovanie. Zákrok prebieha v lokálnej anestéze, tenký hrot lasera sa vpichom dostáva pod kožu a tam už intenzívne topí a rozbíja Váš telesný tuk, takto sa môžete zbaviť až dvoch litrov telesného tuku, výhodou lasera je, že má aj vlnovú dĺžku na vypnutie pokožky, tým sa zabráni nerovnostiam a deformáciám pokožky.
Pokožka je po zákroku hladká a pevná.

Dá sa pri jednom zákroku upraviť niekoľko partií tela súčasne?

Je to veľmi individuálne. Zvyčajne upravujeme každú partiu samostatne, ale už po 14 dňoch môžete ísť na laserovú liposukciu inej časti. Ak sú to menšie plochy ako ruky a podbradok, vtedy tá možnosť tu je, v konečnom dôsledku o všetkom rozhoduje lekár.

Čo bolo podnetom rozšíriť portfólio o laserovú liposukciu?

Špecializujeme sa na zoštíhľovanie a formovanie postavy, zatiaľ sme fungovali na neinvazívnej forme zoštíhľovania - kavitáciách, ale nie každému klientovi kavitácia zabrala podľa predstáv a kavitácie majú množstvo kontraindikácií a tak časť klientov sme museli odmietať, našťastie sa našlo riešenie a SlimLipo môže absolvovať väčšinou každý.
Pomocou kavitácie sme nemohli formovať prsia, ruky, podbradok a so SlimLipo Vám vymodelujeme celé telo.
Pri kavitáciách bolo potrebných niekoľko sedení, pri SlimLipo prídete len raz na danú oblasť.

Aký je rozdiel medzi bežnou liposukciou a laserovou liposukciou SlimLipo?

Rozdiel je podstatný. Pri laserovej liposukcii nemáte podliatiny, modriny, krvácavosť je skutočne minimálna, keďže laser ihneď zaceľuje cievy, po bežnej liposukcii môžu vzniknúť nerovnosti a deformácie povrchu pokožky, ale SlimLipo Vám pokožku vypne a vyhladí.

Je to nadčasové a výnimočné ošetrenie.

Áno, SlimLipo je nadštandardný a najbezpečnejší zákrok, ak sa rozhodnete pre toto ošetrenie určite budete nadmieru spokojný a sny, ktoré máme ženy aj muži sa stanú skutočnosťou.

NADČASOVÝ, VÝNIMOČNÝ A PRÍTAŽLIVÝ

Aj taký môže byt zákrok estetickej medicíny. SlimLipo v exkluzívnej estetickej medicíne Victoria Regia je riešením pre všetkých, ktorí hladajú východisko zo začarovaného kruhu svojich tukových vankúšikov.

Tento laserový zákrok je momentálne najvyhľadávanejším na celom svete a je riešením odstránenia tukových buniek rýchlo, bezbolestne, bezpečne a natrvalo. Pre našu kliniku to bola veľká výzva, hovorí majiteľka Silvia Victoria Regia, zaradiť do portfólia zákrokov práve SlimLipo.

Celá estetická a plastická chirurgia je doslova umením.

Nikdy to nie je len o prístroji. Každý stroj je úžasný v rukách povolaného, a to sa nám podarilo. Máme špičkového plastického chirurga MUDr. Martina Dziubana, ktorý excelentne operuje a doslova tvorí krásu s jemnocitom a mužskou precíznosťou. Celá estetická a plastická chirurgia je doslova umením. Vykonávame všetky druhy plastických a estetických zákrokov vrátane korekcie viečok, nosa, faceliftingu a augmentácie.

SlimLipo je najvyhladávanejším vďaka nadštandardu, ktorý ponúka.

Momentálne je SlimLipo najvyhľadávanejším vďaka nadštandardu, ktorý ponúka. Trvá dve hodiny, je bezbolestný, nevyradí vás z pracovného procesu a účinne vám zredukuje tuky v tele. Je jednorazový a trvalý. Pri jednom ošetrení vám odstránime až 4 l tukového tkaniva – pokiaľ ho, samozrejme, máte. Je vhodný pre každého a veľmi radi nás navštevujú muži aj samotní lekári.

Dnes si každý z nás uvedomuje, aká dôležitá je komunikácia a aké dôležité je pre nás, aby sme pôsobili príjemne a sebavedomo. Krása nám pridáva podstatnú dávku sebavedomia a ak sa objavia nejaké chybičky krásy a, samozrejme, je možnosť vďaka estetickej medicíne pomôcť, nie je najmenší dôvod brániť sa takýmto zákrokom. Pre mňa osobne je podstatné robiť ľudí šťastnejšími, a to sa nám skutočne darí.

 

 

Renesancia Peelingu

MILI PRIATELIA
Je našou snahou byť trendy a prinášať predovšetkým Vám, našim klientom len to najlepšie. A aj preto sme sa v piatok zúčastnili seminára spoločnosti Tarsio Medical, ktorá ako jediná priniesla s firmou Neostrata na SLovensko lekársky chemický peeling. Sme radi že ako klinika sme mohli byť pritom. Určite sa viac dozviete na našej webovej stránke 
www.victoria-regia.sk. 
Tešíme sa na Vás.