Odstránenie vrások a zväčšenie pier

Odstránenie vrások a zväčšenie pier

Naša pleť je neustále vystavovaná negatívnym vplyvom vonkajšieho prostredia, ktoré prirodzený proces starnutia výrazne urýchľujú. Vrásky, kruhy pod očami, akné či pigmentové škvrny sú najčastejšie chybičky krásy, ktoré nás trápia. Moderná korekčná dermatológia však dokáže tieto problémy účinne odstrániť.


JEDINEČNÁ PONUKA PRÁVE TERAZ Pomocou kyseliny hyalúronovej Vám odstránime vrásky,vyplníme pery do požadovaného objemu, hydratujeme ruky a pleť. Teraz cenovo dostupná pre každú z Vás.

Klinika Victoria Regia so sídlom v Bratislave pôsobí aj ako dermatologická ambulancia, ktorá sa zameriava na všetky typy procedúr estetickej medicíny. Pomocou populárnej mezoterapie, drakuloterapie, botoxu či kyseliny hyalurónovej Vám zlepšíme tonus pokožky, vyhladíme vrásky a zregenerujeme pokožku. Vaša pleť bude už po prvom zákroku kvalitnejšia, zdravšia a mladšia.

Môžte využiť aj naše neinvázivné ošetrenia tváre, ktoré nájdete v sekcii Kozmetika . 

 

Akcia na prirodzenú korekciu pier
 • Zväčšenie objemu pier
 • Definovanie kontúry pier
 • Vyhladenie liniek okolo úst
 • Rehydratáciu pier
1ml........................290 Eur       Akcia ....................149 Eur
 
 
Akcia   30% na obnovenie a tvorbu objemu pier
 • Obnova objemu
 • Zväčšenie objemu lícnych kostí a tváre
 • Upravenie kontúr tváre
 • Korekcia vpadnutých spánkov
1ml........................290 Eur       Akcia ....................149 Eur
 

 
Akcia na hydratáciu a antioxidačné pôsobenie na pleť
 • Aktívna a dlhodobá hydratácia dermis
 • Zlepšenie tónu pleti
 • Maximálne obnovenie štruktúry kože
 • Pozdržanie nástupu procesu starnutia kože
1ml........................250 Eur       Akcia ....................119 Eur
 
Akcia na maximálny účinok hydratácie, účinok „4 v 1“
 • Dvojitá hydratácia
 • Dlhodobé pôsobenie
 • Dermálna reštrukturalizácia
 • Antioxidačné pôsobenie: Sorbitol
1ml........................280 Eur       Akcia ....................129 Eur

NOVINKA - RETINOLOVÝ PEELING..................................................85 Eur
                    PEELING NEOSTRATA...................................................65 Eur


Informujete sa 02 206 206 90

 

Janka, vek 58, Galanta

Moja skúsenosť s klinikou Victoria Regia je úžasná.
Som slnkumilovný človek a nedbala som pri opaľovaní na ochranné prostriedky, faktory a podobne. A moja tvár dostala naozaj ako sa vraví zabrať. Vrásky sa začali hromadiť a každý pohľad do zrkadla ma ubezpečoval v tom, že musím vyhľadať pomoc odborníkov.
Tej sa mi dostalo práve na tejto klinike. Konečne !
Vrások na tvári ubudlo a cítim sa naozaj veľmi mladistvo.
Dakujem !

Injekčné výplne - kyselina hyalurónová

Injekčné výplne sú prípravky na báze kyseliny hyalurónovej. Ide o látku telu vlastnú. Injekčné výplne sú veľmi obľúbenou metódou na odstránenie prejavov starnutia, korekciu jaziev, modeláciu kontúr a objemu tváre, zväčšenie pier a na celkové omladenie.

Na trhu existujú rôzne druhy injekčných výplní. Jednotlivé preparáty sa odlišujú koncentráciou kyseliny hyalurónovej, jej zasieťovaním a viskozitou. Podľa týchto parametrov potom lekár odporúča konkrétny prípravok.

Hlavné použitie injekčných výplní - zväčšenie pier, výplne vrások, omladenie

Injekčné výplne sa aplikujú do pier na ich zväčšenie a modeláciu, a korigujú vrásky okolo úst, nosoústne vrásky, vrásky na čele a glabely. Takisto možno pomocou nich efektívne vyplniť objem tváre a modelovať kontúry líc. Pri plošnom použití sa využívajú na omladenie krku a dekoltu alebo na omladenie rúk.

Príprava na aplikáciu injekčných výplní

Najskôr je potrebné zhodnotiť a prediskutovať s lekárom, či je konkrétny problém vhodný na riešenie pomocou injekčných výplní. Lekár potom odporučí konkrétny prípravok, ktorý je pre daný problém najvhodnejší.

Týždeň pred ošetrením injekčnou výplňou s obsahom kyseliny hyalurónovej sa nesmú užívať vysoké dávky vitamínu C, protizápalové lieky a lieky zvyšujúce krvácavosť. Kontraindikáciou je tiež tehotenstvo, dojčenie, autoimunitné choroby alebo akútne kožné infekcie. V prípade ošetrenia pier na nich nesmie byť opar, ani nesmie prebiehať infekcia v ústach, ako sú napríklad afty.

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Injekčné výplne sa aplikujú do hornej, strednej alebo hlbokej vrstvy kože. Vpichujú sa tenkými ihlami, čo je takmer bezbolestné. Ak sa vykonáva aplikácia do pier alebo iných veľmi citlivých miest, môže sa miesto znecitliviť anestetickým krémom alebo pomocou prípravku, ktorý už v sebe obsahuje znecitlivujúcu zložku. Lekár môže využiť aj klasické znecitlivenie pomocou injekcií.

Po aplikácii injekčných výplní

Po aplikácii výplne môže vzniknúť opuch a drobné podliatiny. Oboje počas 2 až 3 dní samovoľne vymiznú. Niekoľko hodín po ošetrení je dôležité vyhnúť sa výraznej mimike tváre. Takisto sa neodporúča týždeň navštevovať soláriá, saunu ani sa slniť.

Pretrvanie výsledkov injekčných výplní

Výsledok nie je trvalý a zvyčajne pretrváva 6 až 12 mesiacov, pri modelácii a zväčšení pier 6 mesiacov. Výplne možno kedykoľvek aplikovať znova.