Novinky

Kyselina hyalúronová CRISTAL

Kyselina hyalúronová CRISTAL

Kyselina hyalúronová CRISTAL je jedinou kyseliniu hyalúronovou, ktorá nevytvára nežiadúce hrčky a deformity. Efekt po aplikácii je viditeľný a krásny. 

Face-lift MACS lift

Face-lift MACS lift

Nový a dokonalejší  spôsob liftingu celej tváre a krku , s prirodzenejším výsledným efektom a doslova neviditeľnými jazvami. Rýchle hojenie a mladistvý vzhľad.

Zväčšenie  penisu

Zväčšenie penisu

Novinka pre pánov. Informujte sa na našej klinike.  Zväčšenie penisu je  veľmi žiadaná procedúra, bezbolestná , efekt viditeĺný hneď . Objednajte sa na konzultáciu.   Zväčšovanie penisu Látk...

Endoskopický brow-lift

Endoskopický brow-lift

 Svetová novinka a jedinečný postup odstránenia vrások na čele, pozdvihnutia obočia a vypnutia pokleslých viečok v jedinom zákroku bez viditeľných jazjev. Doprajte si luxus svetových celebrít . 

SlimLipo

SlimLipo

SlimLipo - laserová liposukcia Zbavte sa tukových vankúšikov ešte dnes. Ponúkame vám jedinečnú procedúru SlimLipo-laserovú liposukciu vykonávanú pomocou  lasera SlimLipo od firmy Palomar. Na poč...

Zväčšovanie poprsia vlastným tukom

Zväčšovanie poprsia vlastným tukom

Zväčsovanie poprsia pomocou vlastného tuku a kmeňových buniek je metóda , ktorá prešla dlhoročným medicínskym vývojom. Dnes vám ponúkame tie najlepšie a najmodernejšie  postupy. 

Zväčšovanie poprsia Cristal body

Zväčšovanie poprsia Cristal body

Cristal Body je rýchlo a komfortne aplikovateľný materiál, bez jaziev, rezania a s výsledkom podľa vášho želania. Tvarujeme ním dekolt, poprsie , ale aj iné časti tela.