BIONIC OXYGEN RECOVERY - OSVIEŽENIE PLETI

BIONIC OXYGEN RECOVERY - OSVIEŽENIE PLETI

Táto unikátna maska obsahujúca čistý esenciálny kyslík a náš Bionic Complex energizuje a detoxifikuje, prináša nový život na stresovú pleť a okamžite obnovuje mladistvú, jemnú a žiarivú pleť.


trojnásobná okysličujúca zmes dodáva infúziu molekulárneho kyslíka na detoxikáciu a elimináciu starnúcej fádnosti, stimuláciu vitálnej bunkovej energie a poskytnutie nevyhnutnej podpory optimálnych hladín kolagénu. Náš komplex Bionic pridáva ďalšie výhody pre mladých ľudí, ktoré obnovujú vyžarovanie, pružnosť a jemnosť vášej pleti. Jednorázové použitie obklopuje pokožku v príjemnom zážitku z okysličovania, odhaľuje pokožku, ktorá vyzerá a cíti sa revitalizovaná, osviežujúca, transformovaná. Bionické kyslíkové tváre sú ideálnym krokom po Exuviance Peel alebo kedy pokožka potrebuje regeneračné zosilnenie. Je to nedráždivý, nesenzibilizujúci prípravok, ktorý je bez Parabénu a bez parfumov
Inštrukcie :
Masívna veľká, vyrovnaná vrstva na čistú, vlhkú pokožku. Počkajte päť minút, aby sa vytvorila hustá okysličujúca pena a potom zmizla. Opláchnite pokožku a aplikujte liečbu Exuviance alebo zvlhčovač. Použite aspoň 3-4 krát týždenne; ideálne po použití Exuviance peelingu  alebo Triple Microdermabrasion Face Polish.
Každodenné použitie opaľovacieho prostriedku sa odporúča ako súčasť zdravého režimu starostlivosti o pleť.

Cena 250 ml balenia............................120 Eur