Omladenie tváre

Omladenie tváre

Chcete vyzerať mlado, stále sviežo a neustále svojim výzorom rozdávať radosť ?
Nenechajte si ujsť omladzovacie kúry na našej klinike !


DRAKULOTERAPIA
 

Výhodou tejto metódy je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vlastnú krv a nie o cudzorodé látky. Táto metóda sa vyvinula z autohemoterapie – teda z liečby vlastnou krvou, ktorá sa využíva na zvyšovanie imunity, neskôr sa začala používať v stomatológii na regeneráciu ďasien postihnutých chronickým zápalom, v ortopédii, traumatológii a v liečbe bolesti pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov. V ošetrení obohatenou krvnou plazmou zohrávajú najvýznamnejšiu biorevitalizačnú úlohu krvné doštičky, ktoré sa v krvi nachádzajú. Krvné doštičky sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré vedú k tvorbe kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.


NIŤOVÝ LIFTING

Na lifting tváre
 sa používajú krátke vlákna, ktoré sa pomocou ihly zavedú do pokožky. Táto metóda je mimoriadne účinná na zdôraznenie a vyhladenie kontúr tváre. Dĺžka vlákien závisí od miesta a účelu použitia a efektu aký požadujeme dosiahnuť. Vlákno aktivuje fibroplasty, ktoré sú zodpovedné za tvoru kolagénu. Vďaka kolagénu je pokožka pružnejšia. Pri správnom použití nie je možne vlákno vidieť alebo cítiť.
Po zavedení vlákna do vráskami postihnutej pokožky sa spustí stimulácia, ktorá podporuje regeneráciu pokožky.Ťah, ktorým pôsobí vlákno na pokožku, spôsobuje liftingový efekt, ktorý redukuje vrásky a vzpružuje ochabnutú pokožku. Zmena je viditeľná okamžite po aplikácii ale až po 2-3 mesiacoch je vidieť konečný efekt. PDO-vlákno sa úplne rozpustí.
Oblasti použitia:
Čelo
Líca
Tvárové kontúry
 Krk
Horná časť paží + stehná
Výhody:
Okamžitý účinok
Jendoduchá a rýchla aplikácia
Žiadne rezy alebo jazvy
Absorbovateľné PDO nite
Vhodné pre kombinovanú liečbu


VYPNUTIE A OMLADENIE TVÁRE VLASTNÝM TUKOM

Tuk sa po odobratí a špeciálnej úprave najčastejšie používa na:

  •  vyplnenie vrások na tvári
  •  úpravu kontúr tvare
  •  zväčšovanie pier
  •  potlačenie prejavov starnutia na rukách - liposculpturing – dotvarovanie prepadnutých oblastí pri liposukcii
  •  korekcie tvaru, asymetrie lýtok či prsníkov

Vlastný tuk sa stáva stále populárnejším materiálom v oblasti bodycontouringu. Veľkou výhodou tejto metódy je skutočnosť, že sa ako výplňový materiál použije vlastný tuk, čiže neobsahuje telu cudzie látky a reakcia tela voči nemu je minimálna.
Efekt je dlhodobý a preto je tento zákrok obľúbený hlavne v kombinácii faceliftingom. Časť tuku sa môže po prvej aplikácii vstrebať, preto treba zákrok odstupom času zopakovať a úbytok tuku doplniť. Efekt zákroku môže pretrvať roky.

Neboli nájdené žiadne záznamy.
DRAKULOTERAPIA

Cena za zákrok...................450 Eur

NIŤOVÝ LIFTING
Cena za zákrok...................od 200 Eur

VYPNUTIE A OMLADENIE TVÁRE VLASTNÝM TUKOM
Cena za zákrok...........................600 Eur /celá tvár/
 
Neboli nájdené žiadne záznamy.