PP therapy rozpúšťanie tukových buniek

PP    therapy  rozpúšťanie tukových buniek

Phosphocol - produkty z tohto proteínu objavili na účel rozpustenia v oblastiach, kde dochádza k
akumulácii tukov, ako sú stehná, brucho, vonkajšiu stranu stehien, sedacích svalov a
ďalších menších lokalít, vrátane očných viečok a brady...


Presne to , čo potrebuje každý z nás!

Pomocou účinnej látky Vám rozpustíme neželaný tuk aj na menej dostupných miestach. Už sa viac nemusíte trápiť!
Tukové vankúše , ktoré Vám prekážajú na brušku, podbradku, chrbte , bokoch ,alebo stehnách účinne odstránime špeciálnou procedúrou PP therapy. 
PP therapy využíva látku Phosphocol , ktorá je mikrovpichmi aplikovaná v oblasti tukového tkaniva. Je to bezbolestná, ambulantná procedúra . Lekár aplikuje také množstvo , aby váš organizmus v krátkej dobe vylúčil neželaný tuk .

Odporúčame klientom z menšou nadváhou alebo normálnou váhou s miernymi tukovými zásobami.  pokiaľ máte väčšiu nadváhu, oporúčame procedúru SlimLipo, pomocou ktorej Vám na počkanie laserom odstránime väčšie množstvo tuku. ​

Informujte sa emailom alebo telefonicky radi Vám odpovieme.


 

Neboli nájdené žiadne záznamy.
malá lokalita                                                                                                  300 €
stredná lokalita                                                                                              600 €
väčšia lokalita                                                                                             1 200 €

Martina 34

PP therapy mi efektívne pomohla zoštíhliť moju líniu.  Počas niekoľlkých sedení sa mi postupne takmer priamo pred očami rozpustil tuk v problémových oblastiach. 

Ihneď po aplikácii sa v ošetrenej oblasti môže vyskytnúť svrbenie a ošklbaníe, ktoré sa stáva načervenalé a mierne opuchnuté 24 až 48 hodín. Pri dotyku je región boľavý, pocit, ktorý môže trvať niekoľko dní. Odporúča sa masáž alebo lymfatická drenáž v intervaloch medzi sedením, aby sa uľahčilo odstránenie tuku, ktorý bol vylúčený z buniek.

Obmedzenia na liečbu sú len pre tehotné ženy a niektorých diabetikov. Počet relácií sa mení v závislosti od množstva tuku, ale zvyčajne sa pohybuje od piatich do dvanástich v subkutánnych aplikáciách. 

Produkt sa predáva od dávky, ktorá sa vstrekuje do špecifického miesta tenkou ihlou v oblasti asi 2 cm. niekoľko sedení .ktoré sú často bolestivé, pretože ide o citlivé citlivé miesta, takže možu byt po aplikácií červené a zapálené oblasti a môže dokonca spôsobiť veľmi vážne vedľajšie účinky