Zväčšenie penisu

Zväčšenie penisu

Novinka pre pánov. Informujte sa na našej klinike.
Zväčšenie penisu je veľmi žiadaná procedúra, bezbolestná , efekt viditeĺný hneď .
Objednajte sa na konzultáciu.


Zväčšovanie penisu

Látkou Cristal Body sa zväčšujú i penisy (do objemu). „Ide o neinvazívny zásah do organizmu, robí sa ambulantne a trvá od 30 do 100 minút.“ Zaujímavosťou je, že zväčšovanie penisu doteraz mohli chirurgicky vykonávať iba urológovia, dnes už aj plastickí chirurgovia. Zákrok podstupujú muži, ktorí nie sú so svojou „výbavou“ spokojní. „Nie je to však nič zvláštne ani zahanbujúce. Sme tu preto, aby sme vám pomohli.

Samotnému zákroku predchádza vstupná konzultácia, ktorej súčasťou je zdravotná anamnéza, odbery krvi a vyšetrenie. Pacienti musia byť zdraví bez interných ochorení, ischemickej choroby srdca, bez cukrovky. Zákrok je v podstate jednoduchý. Robí sa v lokálnej anestézii, keď sa v prednej časti penisu napichá dookola vylepšená kyselina hyalurónová.

Následne dôjde k zhrubnutiu. Materiál sa dá ešte tvarovať, ale nie je to nutné. Existujú však aj isté riziká ako pri každej operácii. Infekcie, napichnutie cievy, krvácanie, hematóm. Zápaly sa nevyskytujú, keďže pacient preventívne pred zákrokom a nejaký čas i po ňom užíva antibiotiká.

 

 

 Po operácii by sa orgán nemal funkčne používať dva až tri týždne. Materiál sa vstrebáva, takže ak pacient nie je spokojný, nemusí s tým žiť po celý život. Na druhej strane je možnosť opakovaného dopichnutia malého množstva látky, aby sa efekt zachoval.

info  02 206 206 90   info@victoria-regia.sk


 

Neboli nájdené žiadne záznamy.
Milí páni, venujte sebe aj svojej partnerke originálny Valentýnsky darček :)
Len u nás zväčšennie penisu (do objemu).

Teraz zľava - 350 eur na 1. aplikáciu - platí na termíny február, marec 2017. Konzultáciu treba absolvovať do 14.2.2017.
(Základná cena pri 1. aplikácií je 1.900 eur
Pri ďalších aplikáciach je cena od 500 do 1.000 eur.)

 
Neboli nájdené žiadne záznamy.