Zväčšenie poprsia

Zväčšenie poprsia

Teraz u nás zľava na Polyuretánové implantáty SILIMED s doživotnou zárukou -20%. Objednajte sa na konzultáciu, na ktorej Vám podrobne vysvetlíme detaily zákroku aj ako sa starať o prsia po operácii. Vyberieme pre vás vhodné implantáty. Naši plastickí chirurgovia sú Vám denne k dispozícii.
Objednajte sa na konzultáciu, na ktorej Vám podrobne vysvetlíme detaily zákroku aj ako sa starať o prsia po operácii. Vyberieme pre vás vhodné implantáty. Naši plastickí chirurgovia sú Vám denne k dispozícii.

Používame značkové implantáty firmy Mentor, Motiva, Silimed, Polytech a Arion. Spoľahnite sa na našu dlhoročnú kvalitu v oblasti plastickej chirurgie. Pripravte sa s nami na Váš vytúžený deň s novým, krajším dekoltom.

Informujte sa na: 0905 590 590.   

NOVINKA - Používame POLYURETÁNOVÉ IMPLANTÁTY SILIMED

Silimed je brazílska spoločnosť s 37-ročnou históriou prítomná v 75 krajinách sveta.
Vyrába implantáty top kvality a bezpečnosti.

Široká ponuka tvarov a veľkostí vám umožní vybrať si ideálne implantáty Silimed, ktoré sa prispôsobia vašim špecifikám.

Ďalšie benefity:

- Doživotná záruka !
- Žiadné riziko kapsulárnej kontraktúry
- Pre ženy, ktoré veľa cvičia 
- Nikdy neprasknú
- Netreba ich meniť
- Viac tvarov na výber (nie len okrúhly a anatomický)
- Bez zvráskavenia
- Nemenia svoje miesto ani tvar
- Ako sa vložia, tak aj po celý život ostávajú
- Menšia váha a prirodzený vzhľad

  1. 1.    Výrazne najnižšie riziko kapsulárnej kontraktúry

Výskyt kapsulárnej kontraktúry, najčastejšie sa objavujúcej komplikácie bežných implantátov (podľa údajov viacerých štúdií je to v priemere okolo 20%), pri SILIMED polyuretánových implantátoch je to len do 1% za 10 rokov (PITANGUY I, Salgado F, Radwanski HN, Stersa RM – Estágio atual dos implantes mamários Plastikós, Revista de Sociedade Brasileira de Cirurgia Plástica, 81:291). Predídete ďalšej reoperácii, s tým súvisiacej fyzickej aj psychickej traume a zbytočným výdavkom navyše. Kapsulárna kontraktúra totiž vedie najčastejšie k nútenému vybratiu, resp. výmene implantátu.

  1. Implantát bez zvráskavenia

SILIMED polyuretánové implantáty nevráskavejú, čo je dosť bežná chyba iných implantátov. Zvráskavenie implantátu je po kapsulárnej kontraktúre druhý závažný a veľmi viditeľný defekt 

hlavne v predklone a hlavne u žien, ktoré schudli. Mnoho žien sa dá kvôli tomuto nepeknému vzhľadu reoperovať. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov predchádzate psychickej záťaži z nepekných vrások na dekolte, ktoré sa nedajú prekryť ani bežnou podprsenkou, a možnej reoperácii.

  1. Implantát odolávajúci zemskej príťažlivosti

Pri SILIMED polyuretánových implantátoch tkanivo prsníka prerastá cez mikrovlákna polyuretánu, čím sa implantát dokonale fixuje, takže neklesá ani po rokoch tak, ako iné implantáty (Vázquez, G – A ten-year experience using polyurethane-covered breast implants and the question of capsular contracture. Plast. Reconstr. Surg. V. 73, p. 498). Niektorí plastickí chirurgovia vkladajú bežné implantáty o niekoľko milimetrov vyššie, pretože rátajú s týmto poklesom, takže prvotný výsledný vzhľad môže byť menej prirodzený. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov získate natrvalo krásny tvar vášho poprsia ihneď od začiatku.

  1. Dokonale fixovaný implantát

Fixácia SILIMED implantátu k tkanivu cez polyuretán nedopustí jeho pretočenie ani zmenu miesta (Fleming, D – Polyurethane foam covered breast implants, In: Peters, W. et. al. – Biomaterials in plastic surgery: breast implants. Oxford, 2012, p. 96-120), tak ako sa to niekedy stáva pri iných implantátoch. Je to veľká výhoda aj pre aktívne športujúce ženy. Tiež predídete komplikáciám a nútenému vybratiu implantátov.

  1. Menšia váha implantátu

Polyuretán je ľahší materiál ako doteraz ponúkané materiály, takže SILIMED polyuretánové implantáty sú pri rovnakom objeme ľahšie ako textúrované,

  1. Prirodzený pocit

Pena z polyuretánu je prijateľnejšia na pocit, pretože je „teplá“, mäkká a hladká, takže nemáte pocit že držíte v ruke „silikóny“. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov predchádzate psychickej záťaži zo strachu, že v intímnej situácii váš „milý“ príde na to že máte „silikóny“.

  1. Prirodzený vzhľad

Pena z polyuretánu je pre svoje zloženie prijateľnejšia na vzhľad. Mnohokrát sa bežný textúrovaný implantát musí vložiť pod sval kvôli lepšej fixácii, alebo aj v prípade tenšej prsnej pokožky, kedy by bol implantát viac viditeľný. Výberom SILIMED polyuretánových implantátov predchádzate psychickej záťaži z pocitu, že niekto len pohľadom zistí, že mám „silikóny“.

 

 

 

 Zväčšenie poprsia - augmentácia

Zväčšenie poprsia pomocou implantátov je bežnou estetickou operáciou, pri ktorej využívame najmodernejšie postupy a technológie tejto doby. Operáciu vykonávaju naši vynikajúci plastickí chirurgovia: MUDr. Martin Dziuban, MUDr. Marta Kernerová, MUDr. Vladimír Zachar.
Mammoplastická augmentácia, inými slovami zväčšenie prsníkov, je určená pre ženy s nedostatočne vyvinutými prsiami, alebo pre ženy, ktorým sa tvar prsníkov zmenil v dôsledku kojenia, chudnutia či rakoviny.

Samotná operácia trvá necelú hodinu a výsledný efekt je ihneď a samozrejme na celý život.
Prsia sú krásne, koža vypnutá a tvar dokonalý, presne podľa Vašich predstáv. Je to tá najkrajšia operácia, ktorá okamžite prináša efekt a psychické uspokojenie našim klientkám.


Plastická operácia pŕs od Victoria Regia

Plastická operácia pŕs sa vykonáva použitím špeciálnych implantátov, ktorých tvar a veľkosť si môžte sami vybrať. K dispozícii sú guľaté implantáty, ktoré sa vkladajú pod prsnú žľazu alebo pod prsný sval, ale aj tzv. anatomické implantáty, ktoré majú tvar kvapky, vkladajú sa čiastočne pod prsný sval a sledujú prirodzený tvar prsníka.

Na zväčšenie poprsia používame silikónové implantáty vyplnené silikónovým gélom. Silikónové prsníky sú bezpečné a žiadne štúdie zatiaľ nedokázali, že by vyvolávali zvýšené riziko rakoviny. Plastika prsníkov zahŕňa aj proces vytvarovania prípadnej asymetrie prsníkov, alebo vymodelovania výrazne ovisnutých pŕs.

Augmentácia sa zvyčajne vykonáva pri celkovej anestéze a vyžaduje si 1 dennú hospitalizáciu.


Pooperačné komplikácie sú veľmi zriedkavé. Väčšinou ide len o menšie pooperačné bolesti, podliatiny, opuch alebo zníženú citlivosť bradavky, ktorá sa však po niekoľkých dňoch vráti. Silikónové implantáty počas tehotenstva neohrozujú plod a nemajú negatívny vplyv na kojenie.

Ak sa rozhodnete pre plastickú operáciu poprsia na klinike Victoria Regia, objednajte sa na konzultáciu, kde Vám poskytneme komplexné odborné informácie.       

Neboli nájdené žiadne záznamy.

 
Neboli nájdené žiadne záznamy.
Objednajte sa na osobnú konzultáciu.
Lekár vám vyberie vhodné implantáty  a dôkladne vás informuje o priebehu zákroku,
rekonvalescencii a pooperačnej starostlivosti.
K tejto operácii sú potrebné interné predoperačné vyšetrenia,ktoré je možné
absolvovať na našej partnerskej klinike.