Zoštíhlenie tela

Zoštíhlenie tela

Ošetrenie celého tela je rovnako dôležité ako ošetrovanie pleti vašej tváre. Vďaka nemu získa vaša pokožka zamatovo jemný a vláčny povrch, bude dokonalo hydratovaná a zdravá. Na klinike Victoria Regia vykonávame všetky typy telových procedúr, vrátane zákrokov určených na zoštíhlenie vašich kriviek.


 

Pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku – kavitácie vám natrvalo odstránime tukové bunky, zbavíme vás celulitídy, a to bez bolesti a jaziev.

Ak si túžite naštartovať metabolizmus, podporiť detoxikáciu organizmu, a tým urýchliť odbúravanie tuku, ideálne je pre vás intenzívna procedúra - tzv. BRS zoštíhlenie tela. Pomocou nej vám vyhladíme a spevníme pokožku a natrvalo odstránime tuk z problémových partií.

Lymfatický systém vám naštartujeme pomocou endomasáže, vďaka ktorej sa urýchli odvod vody a toxínov, spevnia sa tkanivá, prečistí pokožku, a aj tým ju výrazne zlepší. Okrem spomenutých procedúr vykonávame aj rádiofrekvenciu určenú na vypnutie pokožky, obnovu buniek a zlepšenie krvného obehu.
 

Pre dosiahnutie želaných výsledkov je dobré procedúry niekoľkokrát opakovať a dodržiavať zvýšený pitný režim (3 l tekutín denne). Niektoré ošetrenia nie sú vhodné pre tehotné ženy. Preto je potrebné, aby ste túto skutočnosť oznámili našim terapeutom už pri prvej návšteve.

Zákroky telového ošetrenia sú veľmi účinné pre naštartovanie vášho prirodzeného metabolizmu a na zlepšenie celkového vzhľadu vašej pokožky. Ak sa chcete zbaviť nadbytočných tukových buniek natrvalo, odporúčame vám jeden z najmodernejších a najúčinnejších zákrokov - SlimLipo.

Objednajte sa k nám a my sa o vás postaráme. V príjemnom prostredí a s milým kolektívom vám zaručíme kvalitne vykonanú prácu a s tým spojenú vašu spokojnosť.

Neboli nájdené žiadne záznamy.
Neboli nájdené žiadne záznamy.